ما در صــدرا معتقدیم سرمایه انسانی یکی از مهم ترین ثروت های یک شرکت را تشکیل میدهد و عاملی است که بیش از هر موضوع دیگری بر روی رشد و بقای سازمانی تاثیرگذار است. تمام سازمان‏ها به دنبال جذب، حفظ و توسعه بهترین افراد برای انجام فرآیندهای جاری و فعالیت‌های آتی خود هستند، تا از این طریق بتوانند اهداف و استراتژی‌های از پیش تعیین شده را محقق سازند.
از این رو سعی مجموعه ما بر این است تا با رعایت تناسب بین استعدادها وعلایق افراد با نیازمندی‏های شغلی، افرادی مجرب و حرفه ای را برای استخدام و انتصاب در مجموعه به کار گیریم و در یک محیط کاری پویا و صمیمانه، فرصت رشد و یادگیری را برای آنان فراهم کنیم.

مراحل پیوستن به صدرا :

  • تکمیل فرم ذیل و ارسال رزومه: شروع فرآیند آشنایی مجموعه با نیروهای حرفه ای از طریق بررسی فرم ها و رزومه های ارسالی آغاز می شود.
  • بررسی رزومه: رزومه های ارسالی توسط تیم منابع انسانی بررسی می گردد و متناسب با نیاز بخش های مختلف و تخصص افراد نسبت به برگزاری جلسات مصاحبه اقدام می شود.
  • دعوت به مصاحبه: پس از انجام هماهنگی های لازم، جلسات مصاحبه با حضور مدیران مربوطه برگزار می گردد و توانمندی های افراد بررسی می شود.
  • همکاری با مجموعه در دوره آزمایشی: در صورت تایید و احراز صلاحیت های لازم، همکاری با افراد به صورت آزمایشی آغاز می شود.
  • استخدام: پس از اتمام مراحل فوق شرکت نسبت به استخدام شخص اقدام می نماید.

 

 

لطفا فرم ذیل را تکمیل و رزومه خود را ارسال فرمایید

نام و نام خانوادگی: ( الزامی)

شماره مبایل: (الزامی)

ایمیل شما: ( الزامی )

عنوان شغلی:

پیام شما:

رزومه خود را به صورت فایل PDF الصاق فرمایید:

اطلاعات تماس

سهروردی شمالی ـ بالاتر از خیابان بهشتی ـ خیابان کوروش ـ پلاک ۳۴
۰۲۱-۸۸۵۴۶۴۶۶
۰۲۱-۸۸۵۴۶۴۶۷
ارتباط عمومی: info@sadrasc.com
واحد فروش: sales@sadrasc.com
واحد پشتیبانی: support@sadrasc.com
ارسال رزومه: jobs@sardrasc.com